• 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

O nas

O nasDoświadczenie
Funkcjonujemy na rynku szkół językowych już od 17 lat. Przez ten czas wykształciliśmy kilka tysięcy uczniów, przekazując im umiejętność swobodnego posługiwania się językami obcymi na różnych poziomach zaawansowania, a wraz z tym otwierając im drogę do ciekawszego, bardziej satysfakcjonującego, po prostu lepszego życia.

Mamy na to dowody!
Nasi uczniowie świetnie radzą sobie w szkołach na klasówkach i testach, bez problemów zdają egzaminy gimnazjalne, uzyskują wysokie oceny na egzaminach maturalnych i dostają się na studia lingwistyczne. Z naszej szkoły wywodzą się laureaci międzyszkolnych i ogólnopolskich konkursów językowych oraz zdobywcy certyfikatów międzynarodowych egzaminów z języka obcego. Kilka lat temu na egzaminie TOEIC, dwoje naszych gimnazjalistów otrzymało 860 na 990 punktów!

To są fakty
Wymierne efekty w dziedzinie edukacji to nie wszystko. Z radością obserwujemy, jak dzięki zdobywanym umiejętnościom językowym i wyjątkowo przychylnej przestrzeni społecznej w Centrum Językowym BEST, nasi uczniowie pozyskują pewność siebie, stają się ambitniejsi, bardziej aktywni, nawiązują nowe przyjaźnie, podróżują, poznają inne kultury, a wreszcie, odnoszą sukcesy zawodowe w Polsce i za granicą.

o nas 001Best znaczy najlepszy
Wszystkie wymienione osiągnięcia nie są dziełem przypadku. Tak doskonałe rezultaty osiągamy dzięki fantastycznej, stale podnoszącej swoje kwalifikacje kadrze, urozmaiconym metodom nauczania, niezwykle bogatej ofercie kursów i zajęć dodatkowych, oraz bezkonkurencyjnemu wyposażeniu szkoły. Mamy 11 sal dydaktycznych oraz ogromne pomieszczenie kinowo – teatralne. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, takie jak: laboratoria fonetyczne, tablice interaktywne, laptopy, MacBooki*, iPady Apple* (jako pierwsza w Polsce szkoła językowa wprowadziliśmy te urządzenia na zajęcia), a także stały dostęp do wszystkich brytyjskich programów telewizyjnych i radiowych.

Tutaj po prostu chce się być
Na wyjątkową atmosferę naszej szkoły składa się wiele czynników. Nowoczesny charakter wnętrz dodaje energii, motywuje i pobudza do pracy. Entuzjastycznie nastawieni lektorzy uczą, lecz nie zanudzają, potrafią bawić się z uczniami, ale jednocześnie wykorzystać czas zabawy na ćwiczenie umiejętności językowych. Życzliwe panie w sekretariacie błyskawicznie rozwiązują wszelkie 'pozanaukowe' problemy. Niemniej jednak, niepowtarzalny klimat Szkoły stanowią przede wszystkim nasi wspaniali uczniowie. To oni, swoimi sukcesami, zapałem i niewyczerpanym humorem sprawiają, że z BESTA nie chce się wychodzić!
A to jeszcze nie koniec naszych możliwości...

Life is GOOD
Make it even BETTER
Join  BEST

 

Nasz zespół
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

 

Metody nauczania
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

W BEŚCIE uczą najlepsi, doświadczeni lektorzy, ludzie dla których nauczanie jest życiową pasją a nie przymusem. Metoda, którą uczymy, nie jest może nowością, ale z pewnością pomaga słuchaczom w odpowiedni sposób gromadzić, a potem odtwarzać informacje. Nazwaliśmy ją metodą bloków tematycznych.
Czytaj więcej... Czytaj więcej...

 

Poznaj prawdę o nas!
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

 

Partnerzy
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Kim jesteśmy? Zapraszamy do poznania całej prawdy o nas!  Od początku istnienia naszej szkoły owocnie współpracujemy z różnymi instytucjami. Staramy się, aby naszymi partnerami były firmy, które cenimy.
Czytaj więcej... Czytaj więcej...